Ivana Dojkic, FlyBasketball Ailemize Katıldı

Avrupa'nın en yetenekli genç oyuncularından Ivana Dojkic, FlyBasketball ailemize katıldı.


Kariyer sayı rekoru 32 olan FlyBasketball oyuncumuz Ivana Dojkic, kariyerinde 33 kez Hırvatistan Milli Takımı'nın formasını terletti.


Oyun kurucu pozisyonunda oynayan Hırvat oyuncumuz, 2015 yılında yer aldığı U18 Avrupa Şampiyonası'nda sayı lideri oldu. 2016 sezonunda Slovenya Basketbol Ligi'nde asist ve top çalma lideri olan genç oyuncumuz, 2018 sezonunda ise Rusya Basketbol Ligi'nde top çalma lideri oldu. 


Eurobasket.com tarafından; 2016 yılında Slovenya Basketbol Ligi'nde yılın oyuncusu seçilen Ivana Dojkic, 2018 yılında ise Rusya Basketbol Ligi'nde yılın savunma oyuncusu olarak seçildi.


Başarılı oyuncumuz 2013 yılında Hırvatistan Basketbol Ligi şampiyonluğu yaşarken, 2014 yılında ise Hırvatistan Kupası'nda şampiyonluk sevinci yaşadı. Ayrıca FlyBasketball oyuncumuz Ivana Dojkic'in, kariyerinde 2 kez Slovenya Ligi ve 2 kez Slovenya Kupası şampiyonluğu bulunuyor.


1.80 boyundaki Hırvat oyuncumuz Ivana Dojkic; kariyerinde Novi Zagrep, Athlete Celje ve Sparta&K Vidnoje takımlarının formasını giydi.


Oyuncumuza hoş geldin diyor, kariyerinin devamında başarılar diliyoruz.İlayda Güner'den Yeni Başarılar

Yetenekli genç oyuncumuz İlayda Güner, U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda kariyerine yeni başarılar ... DEVAM

Aslı Sevinç, FlyBasketball Ailemize Katıldı

1982 doğumlu tecrübeli oyuncu Aslı Sevinç, FlyBasketball ailemize katıldı.... DEVAM

TKBL Federasyon Kupası'nın Yıldızı: Nihan Demirkol

OGM Ormanspor'da forma giyen FlyBasketball oyuncumuz Nihan Demirkol, TKBL Federasyon Kupası'nın yıld... DEVAM