Ivana Dojkic, FlyBasketball Ailemize Katıldı

Avrupa'nın en yetenekli genç oyuncularından Ivana Dojkic, FlyBasketball ailemize katıldı.


Kariyer sayı rekoru 32 olan FlyBasketball oyuncumuz Ivana Dojkic, kariyerinde 33 kez Hırvatistan Milli Takımı'nın formasını terletti.


Oyun kurucu pozisyonunda oynayan Hırvat oyuncumuz, 2015 yılında yer aldığı U18 Avrupa Şampiyonası'nda sayı lideri oldu. 2016 sezonunda Slovenya Basketbol Ligi'nde asist ve top çalma lideri olan genç oyuncumuz, 2018 sezonunda ise Rusya Basketbol Ligi'nde top çalma lideri oldu. 


Eurobasket.com tarafından; 2016 yılında Slovenya Basketbol Ligi'nde yılın oyuncusu seçilen Ivana Dojkic, 2018 yılında ise Rusya Basketbol Ligi'nde yılın savunma oyuncusu olarak seçildi.


Başarılı oyuncumuz 2013 yılında Hırvatistan Basketbol Ligi şampiyonluğu yaşarken, 2014 yılında ise Hırvatistan Kupası'nda şampiyonluk sevinci yaşadı. Ayrıca FlyBasketball oyuncumuz Ivana Dojkic'in, kariyerinde 2 kez Slovenya Ligi ve 2 kez Slovenya Kupası şampiyonluğu bulunuyor.


1.80 boyundaki Hırvat oyuncumuz Ivana Dojkic; kariyerinde Novi Zagrep, Athlete Celje ve Sparta&K Vidnoje takımlarının formasını giydi.


Oyuncumuza hoş geldin diyor, kariyerinin devamında başarılar diliyoruz.Avrupa'da Sayı Kraliçesi: Aysun Yararbaş

Oyuncumuz Aysun Yararbaş, 24 Aralık Cumartesi günü oynanan maçlar arasında ürettiği 38 sayıyla Avrup... DEVAM

2016’nın Oskarı Mehtap Karabilecen’in Oldu

Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı’nda forma giyen 1988 doğumlu oyuncumuz Mehtap Karabilecen, bu yıl 12... DEVAM

Meltem Avcı, FlyBasketball Ailemize Katıldı

1997 doğumlu yetenekli oyuncu Meltem Avcı, FlyBasketball ailemizin yeni üyesi oldu.... DEVAM