FlyBasketball Menajerlik & Sporcu Kariyer Danışmanlığı olarak amacımız, spor aşığı olan deneyimli ve her biri alanında profesyonel ekibimizle birlikte Türk sporuna bilgi birikimlerimiz doğrultusunda katkı sağlamaktadır.


FlyBasketball Menajerlik Sporcu Kariyer Danışmanlığı şirketi olarak farkımız ise, bünyemizde yer alan 124 sporcumuza ve paydaşlarımız olan spor kulüplerine ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri sunmak ve onların tamamen sahaya konsantre olabilmelerini sağlamaktır. Tüm bunları yaparken, şirket olarak temel değerlerden ödün vermememiz ise, FlyBasketball'ı diğerlerinden özel kılan bir husustur.


Her zaman bireysel değil, kurumsal bir yapıyla hareket eden, güvene dayalı, yenilikçi ve adil tutumuyla ön plana çıkan ekibimiz, oyuncularımızın hem saha içerisindeki gelişimlerine yardımcı olmakta hem de saha dışındaki karakterlerinin oturmasında büyük rol oynamaktadır. Bu sayede ailelerin genç yetenekleri FlyBasketball bünyesine güvenli bir şekilde emanet etmeleri ve yabancı sporcuların kariyerlerinde zirveye ulaşmaları yolunda yoğun mesai harcadığımızı belirtmekten gurur duyarız.