Eric WIESEL

1994 yılından beri avukat olan Eric Wiesel, 15 yıldır büyük California avukatlık firmasının ortağı olarak görev yapıyor. Wieseli Amerika’da ve Amerika dışında yüzden fazla başarılı kontrat işlerinin altına imza atarken, karmaşık legal durumlarından ötürü dava avukatlığında da uzmanlaştı.

Başarılı avukat, California ve Federal Temyiz Mahkemeleri’nden önce 20’den fazla davayı savundu ve 150’den fazla dava kaleme alarak sözlü olarak anlaşma sağladı.  Wiesel, yüzden fazla yerel, ulusal ve uluslararası müsterilere hizmet veren pazarlama ve yönetim departmanına katıldı.

Son 11 yıla kadar sporcuları temsil etti. 30’u aşkın ülkede yaklaşık 500 profesyonel sporcunun kontratlarına yönelik anlaşmalar düzenledi. Wiesel ayrıca Amerikan profesyonel spor liglerine seçilen 75’ten fazla oyuncuyu da alanında temsil etti.

Eğitimi

·         Lincoln Hukuk Okulu (J.D., 1993), Yurt dışı hukuk eğitimi (The Hon. Arthur İskoçya, Hukuk Birliği, Üçüncü Bölge Temyiz Mahkemeleri), Hukuki Katiplik (Merkezi personel, Üçünü Bölge Temyiz Mahkemeleri), Yeminli Mahkemelerde Personel Yazıcı (“Çocuk Cinsel İstismari Kurbanları ve Yüzleşme Hakları”, 15 Yeminli Mahkeme 1990), Beta Sigma Akademik Bursu.

Üyelikler

·         The State Bar of California, Yasal Hizmetler Görevlisi, Yasal Yazılı Araştırma Görevlisi, MTI Western Business College, Öğretim Görevlisi – Lincoln Hukuk Okulu.

Profesyonel Başarıları

·         Lisanslı Spor Ajansı Başkanı (NBA, WNBA, NFL), Profesyonel sporculara kontrat ilişkileri, akademik asistanlık, pazarlama ve kariyer yönetimi desteği sağlar.